تیم جراحی زیبایی زیما

تیم پزشکی زیما

خدمات تیم پزشکی زیما با سابقه درخشان و طولانی در انجام پیکرتراشی لیپوماتیک بادی جت و همچنین ابدومینو پلاستی به صورت کاملا تخصصی و جراحی زیبایی سینه شامل لیفت سینه و پروتز سینه با استفاده ازجدیدترین تجهیزات و روش های روز دنیامیباشد . که توسط تیم پزشکی متخصص و متعهد و با تسلط کامل به انواع روش های جراحی زیبایی ، منطبق با آخرین متدها ، در یکی از مجهزترین بیمارستان های تهران انجام میگردد ، آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ممکن به هم وطنان عزیز داخل و خارج از کشور میباشد . 


برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت 

مشاوره رایگان حضوری

مشاهده نمونه تصاویر بیشتر

با شماره ذیل تماس و یا پیغام خود را در تلگرام یا واتس آپ ارسال فرمائید

09101167008


آدرس ما : تهران بلوار آفريقا نرسيده به چهارراه جهان كودك کوچه صانعى ساختمان نور ط۳ واحد۱۱

 تصاویر عمل های انجام شده تیم جراحی زیما

لیپوماتیک شکم بعلاوه ابدومینوپلاستی

بادی جت شکم پهلو و سینه

 

لیپوماتیک شکم پهلو و سینه لیپوماتیک شکم پهلو و سینه آقایان

مراجعین این مرکز بیشترمتقاضی کدام یک از این انواع جراحی زیبایی هستند ؟

امروزه به دلیل سبک زندگی رایج بسیارکم تحرک ، تغذیه نامناسب و آمادگی فیزیولوژیکی و ژنتیکی ما ایرانی ها عموما استعداد چاقی و اضافه وزن را به صورت بالقوه داریم . به همین دلیل بیشترین مراجعین متقاضی عمل لیپوماتیک ، بادیجت و پیکرتراشی نواحی شکم ، پهلوها و لاغری موضعی در نواحی بازو ها ، غبغب و بعضا ناحیه ران و به علاوه جراحی زیبایی شکم یا همان ابدومینوپلاستی میباشند . معمولا برای حصول نتیجه مطلوب و هرچه بهتر و تحقق خواسته مراجعین ، تیم پزشکی زیما در جلسه مشاوره رایگان بعد از ارائه توضیحات کامل و در صورت تمایل متغاضی ، جراحی زیبایی به صورت ترکیبی و همزمان انجام میشود . به عنوان مثال همزمان از لیپوماتیک و بادی جت استفاده میشود و در پایان لیفت باسن برزیلی انجام میگردد و یا جراحی لیپوماتیک بعلاوه لیفت و پروتز سینه به صورت همزما ن اجرا میشود . یکی از مهم ترین دلایلی که این مجموعه را بهترین مرکزلیپوماتیک تهران بدل کرده است .

مینی ابدو بهمراه لیپوماتیکلیپوماتیک شکم و سینهلیپوماتیک شکم و پهلو و سینه

ابدومینوپلاستی کامل شکم

لیپوماتیک به همراه مینی لیفت

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

آشنایی بااصطلاحات رایج


لیپوماتیک

لیپوماتیک درواقع مدرن ترین و بی خطر ترین روش لیپوساکشن دنیا برای تخلیه حجم زیادی از چربی میباشد و برخلاف روش های سنتی و قدیمی برای متقاضیان جراحی زیبایی خطر آمبولی به هیچ عنوان نداشته و کاملا ایمن و مورد تایید سازمان های معتبر پزشکی زیبایی دنیا میباشد . دستگاه لیپوماتیک از یک موتور بادی که با هوای فشرده کارمیکند و به وسیله لوله نازکی که به آن کانولا گفته میشود سلول های چربی را به آرامی شکسته و از بدن خارج میکند . از چربی خارج شده بدلیل اینکه کاملا سالم میباشد میتوان همان زمان و یا حتی یک ماه بعد برای تزریق به سایر نواحی بدن استفاده نمود .لازم به ذکر است برای نگهداری چربی خارج شده که به عنوان بهترین فیلر شناخته میشود . از فریزر های معولی خانگی استفاده نمود .

بادی جت

بادی جت با همان واترجت که جزو به روزترین تجهیزات پیکرتراشی و لاغری میباشد، با استفاده ازفشارآب به چربی زدایی نواحی مورد نظر میپردازد و جزو ایمن ترین روشهای تخلیه چربی میباشد .از این روش میتوان برای کاهش سایز و برداشتن چربی های نواحی حساسی مانند غبغب استفاده نمود . این روش جزو ایمن ترین روشهای لاغری موضعی دنیا و کاملا به روز و مدرن میباشد .

 

اولترازد

اولترازد در واقع دستگاه لیپولیز اولتراسونیک یاهمان پیکرتراشی با امواج ماورای صوت میباشد که دارای سرعت بسیار بالا ودرعین حال ایمنی مناسب در از بین بردن چربی ها میباشد . اواترازد به دلیل به کارگیری از تکنولوژی امواج ماورای صوت ، همزمان با تخلیه چربی موجب لیفت و سفت شدن پوست نیز میگردد . از این دستگاه میتوان برای برجسته نمودن عضلات ناحیه شکمی ورزشکاران که به سیکس پک مشهور است استفاده نمود .

پیکرتراشی

پیکر تراشی در واقع یک اصلاح در جراحی زیبایی میباشد نه نام یک روش مشخص و یا یکی از دستگاه های لاغری . پیکر تراشی استفاده یک و حتی ترکیب همزمان دو و حتی هر سه روش ذکر شده میباشد . درواقع وجه تمایز پیکرتراشی تیم زیما با سایر مراکز ، دراستفاده همزمان لیپوماتیک ، بادیجت و اولترازد میباشد که این مجموعه را به بهترین مرکزلیپوماتیک تبدیل نموده است .

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی جراحی زیبایی شکم برای کوچک کردن و برطرف کردن افتادگی شکم که معمولا به دلیل کاهش شدید وزن بعد از دوران بارداری اتفاق میافتد ، میباشد . داشتن شکم تخت و کاملا صاف و در عین حال سفت که ایده آل تمام افراد میباشد ، به وسیله عمل ابدومینو پلاستی که امروزه معمولا به همراه لیپوماتیک انجام میشود ، محقق میگردد .

لیپوساکشن

لیپوساکشن کهدرواقع نام یکی از قدیمیترینروشهای لاغری موضعی و تخلیه چربی‌های زائدبدنبوده است ، که پس از کاربرد آن طی سالیان متمادی و بسیار طولانیو با پیشرفت علم و تجهیزات پزشکی ، جای خود را به نسل های بعدی مانند لیپولیز و …. داده و امروزه به دلیل خطرات و عوارض احتمالی زیاد ، تقریبا منسوخ شده است و  در حال حاضر پیشرفته ترین نوع آن به نام لیپوماتیک مشهور است .اصطلاح لیپوساکشن و یا ساکشن چربی ها،هنوز به رسم قدیم همچنان به کاربرده میشود ولی معمولا دیگر منظور خود دستگاه لیپوساکشن نمیباشد .

 


اصطلاحات جراحی سینه


ژنیکوماستی(کوچک کردن سینه آقایان)

عمل ژنیکوماستی به جراحی کوچک کردن سینه آقایان گفته میشود که برای اثربخشی بهتر همزمان با لیپوماتیک ، ژنیکوماستی هم برای لیفت هرچه بهتر سینه انجام میشود . این مشکل بیشتر به دلیل عدم تعادل هورمون ها در قسمت سینه مردان به شکل چاقی و افتادگی بروز مینماید و میتواند موجب کاهش اعتماد به نفس و حتی در برخی موارد باعث ایجاد مشکلات روحی در افراد گردد .

 

 ماستوپکسی(لیفت سینه)

لیفت سینه عمل جراحی برای بالا کشیدن و ایجاد فرم مناسب سینه زنان میباشد که معمولا بعد از دوران بارداری و شیردهی و متعاقب آن کاهش وزن شدید بروز مینماید و موجب شل شدن و افتادگی پیداکردن و ایجاد حس ناخوشایند که دغدغه بسیاری از خانم ها میباشد . در حال حاضر مناسب ترین راهکار برای حل این مساله انجام لیفت سینه میباشد با با انجام آن شل و آویزان بودن سینه ها ، عدم تقارن ، همزمان با کاهش سایز سینه ها و در برخی موارد با اصلاح فرم و سایز هاله سینه متناسب با تغییرات ایجاد شده و محل قرارگیری آن صورت میپذیرد . دو مواردی که پس از لیفت سینه ها ، سینه بافت مناسبی نداشته باشد ، برای حصول نتیجه مطلوب استفاده از پروتز سینه همزمان با لیفت سینه پیشنهاد میگردد . که در بیشتر موارد نتایج جراحی کاملارضایت بخش و مطلوب مرکز زیبایی زیما میباشد .

پروتزسینه

پروتز سینه یکی از جراحی های پرطرفدار و رو به گسترش در سال های اخیر و برای بهبود وضعیت سینه های خانم هایی که از سایز ، فرم و حالت سینه های خود ناراضی بوده و شکایت دارند میباشد . امروزه برای عمل پروتز سینه از پروتزهایی سیلیکونی که بیشترین تطابق و هماهنگی را به دلیل طبیعی بودن عناصری که در ساخت آن به کاررفته رادارد ، استفاده میشود  که به شکل های پروتز گرد و پروتز اشکی و با سایزهای مختلف وبا تنوع بسیار زیاد موجود هستند که برند منتور جزو معتبرترین انهاست . بخشی از انتخاب نوع پروتز کاملا سلیقه ای بوده و طی جلسه مشاوره پزشک و متقاضی این جراحی زیبایی پس از ارائه توضیحات کامل و بررسی های لازم و رعایت تمامی اصول مشخص و انتخاب میگردد .

 

لیپوماتیک سینه

پروتز سینه

لیفت و پروتز همزمان

ژنیکوماستی آقایان

لیفت سینه

هزینه لیپوماتیک؟

اصولا انجام جراحی زیبایی به نوعی یک سرمایه‌گذاری دائمی برای افراد محسوب و نتایح این عمل میتواند تاثیر بسیار خوبی در بالا بردن سطح شادی و احساس خوشبختی و همچنین بالارفتن اعتماد به نفس در افراد گردد . و صرفا نمیشود قیمت لیپوماتیک را به مشخصا و به صورت عددی ثابت تعیین نمود .جراحی زیبایی در عین حال همانند تمامی انواع دیگر جراحی میتواند در صورت رعایت ننمودن تمام مسائل ایمنی ، خطرات احتمالی به همراه داشته باشد . به همین دلیل تیم جراحی زیبایی زیما بادر نظر گرفتن تمام جوانب مناسب ترین و بهترین گزینه ها را به متقاضیان عمل لیپوماتیک پیشنهاد مینمایند .

هزینه لیپوماتیک و قیمت لیپوماتیک به عوامل مختلفی ازجمله :

  • بیمارستان یا مرکز جراحی که عمل لیپوماتیک درآن انجام میشود
  • تعداد نواحی و میزان حجم چربی 
  • تیم جراحی لیپوماتیک شامل پزشک جراح و دستیاران ، پزشک بیهوشی ، تکنسین اطاق عمل و …..
  • مدت زمان لیپوماتیک و بی حسی یا بی هوشی کامل بودن
  • نیاز به بستری شدن ( در صورت تشخیص پزشک )  بستگی دارد

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت

مشاوره رایگان

 با شماره ذیل تماس بگیرید

09101167008


امتیازکاربران
  • نحوه عملکرد
  • ارائه خدمات
  • رضایت مندی مراجعین
نمای کلی
4.9
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.31 (61 رای)