بادیجت

بادی جت چیست و چگونه عمل میکند؟

بادی جت چیست و چگونه عمل میکند؟

بادی جت که به نام واترجت نیز شناخته میشود ، جزو به روز ترین و جدیدترین  انواع جراحی زیبایی و روش های خارج نمودن چربی های بدن (پیکرتراشی)  و رسیدن به فرم ایده آل میباشد . بادی جت یک عمل سرپایی محسوب میشود و  نیازی به بیهوشی و بستری شدن ندارد و از طریق بی حسی موضعی انجام میشود .

بادیجت

بادی جت چگونه چربی ها را از بین میبرد ؟

در روش واترجت با استفاده از پاشیدن آب با قدرت بالا در بین چربیهای زیر پوست به شکل کنترل شده و ایمن ، چربیهای زیر پوست تکه تکه و جدا می شود و همزمان به داخل دستگاه مکیده می شود .در این روش، سلول‌های چربی به طور دائم برداشته شده و بدن فرم بهتری به خود می‌گیرد و متقاضیان لاغری به سریع ترین و مطمئن ترین روش ممکن به خواسته خود خواهند رسید

بادیجت

آیا پیکرتراشی به روش بادی جت خطرناک است ؟

پیکرتراشی با بادی‌جت یک پروسه کم تهاجمی است که با استفاده از قدرت آب به چربی‌زدایی از نواحی مورد نظر می‌پردازد. افرادی که در برابر رژیم‌های غذایی و ورزش کم می‌آورند، می‌توانند از لاغری موضعی با واترجت که با کمک فشار آب انجام می‌گیرد، برای خلاص شدن از شر چربی‌های اضافی استفاده کنند .

 

بادیجت

مهم ترین تفاوت روش مدرن بادیجت با روش های سنتی چیست ؟

چربی که توسط فشار آب خرد شده بافت سالمی دارد و می توان از آن برای تزریق به نواحی دیگر بدن استفاده کرد، به طور مثال می توان از این چربی برای رفع چین و چروک صورت با تزریق چربی استفاده کرد و چون این چربی ها حاوی سلولهای بنیادی نیز می باشد حتی بعد از تزریق به قسمت های مختلف بدن می تواند پیوند چربی دهد بخصوص این چربی در افراد مسن کارایی بیشتر دارد زیرا به مرور زمان پوست بدن خاصیت کلاژن سازی خودش را از دست می دهد . و چربی زیر پوست کاهش پیدا می کند و این چربی می تواند جاگزین مناسبی برای چربی های از بین رفته بدن باشد .

بادیجت

چربی خارج شده با قابلیت تزریق به نواحی دیگر بدن 

چربی خارج شده از بدن فرد متقاضی امکان این را دارد که باسازگاری کامل و صدرصدی مجددا برای بهبودودرمان اندام و هم چنین برای فرم دهی قسمت های دیگربدن استفاده گردد .

موارد استفاده :

_ تزریق به عنوان بهترین و طبیعی ترین فیلر برای قسمت های مختلف صورت مثل : گونه ها و گودی زیر چشم
_ برای تزریق و جوانسازی و شادابی پوست دست ها
_ استفاده مشابه پروتز  و تزریق به سینه ها جهت فرم دهی و حجیم کردن سینه
_ فرم دهی و تزریق و انتقال چربی به قسمت باسن ( لیفت باسن برزیلی )

4.7
 • امتیاز کاربران
 • امتیازنظرات
 • امتیازدهی به مقاله
امتیاز دهی کاربران
 • امتیاز کاربران
  درحال ارسال
 • امتیازنظرات
  درحال ارسال
 • امتیازدهی به مقاله
  درحال ارسال