لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست ؟ و چگونه عمل میکند ؟لیپوماتیک روشی نوین ، مطمئن ، تثبیت شده و بی خطر جهت خارج نمودن حجم زیادی ازچربی های بدن به منظور بهبود و مطلوب نمودن فرم ظاهری بدن متقاضیان لاغری موضعی میباشد. لیپوماتیک با یک استفاده از یک موتور بادی که با هوای فشرده کار میکند راه اندازی می شود و حرکات سه گانه نوسان، چرخش و ارتعاش را برای لوله کانولا بوجود می آوردکه نتیجه این حرکت سه گانه دستگاه لیپوماتیک مسیری مارپیچ مانند با حدود ۶۵۰ ارتعاش در دقیقه و تبدیل بافت های چربی به تکه های بسیار ریز میباشد .عملکرد لیپوماتیک به این صورت که ابتدا سلول های چربی راشکسته و به آرامی از بدن خارج مینماید.

لیپوماتیک مناسب چه افرادیست؟ 

معولا بیشترین مراجعین جراحی زیبایی لیپوماتیک افرادی هستند که در حال افزایش وزن نبوده و تمامی اقدامات اولیه جهت لاغری و کاهش سایزواز بین بردن چربی های اضافی نواحی شکم و پهلو را با استفاده از روش های رایج مانند رژیم‌ غذایی ، ورزش ، پیاده روی ، استفاده از انواع داروها ، دمنوش های لاغری و … را امتحان کرده  و نتیجه مطلوب نگرفته اند .

ایمنی لیپوماتیک چگونه است ؟

 دستگاه لیپوماتیک با تکنولوژی پیشرفته و دقیق به گونه ای طراحی شده است که مشکلات ایمنی و بروز خطرات احتمالی و عوارض ناشی از جراحی زیبایی لاغری موضعی را برخلاف تکنیک های سنتی را کاملاَ برطرف نماید . سیستم ایمنی دستگاه لیپوماتیک به گونه طراحی شده است که هنگام جراحی زیبایی لیپوماتیک از بافت ها و اندام های داخلی بدن به هنگام فرآیندلاغری به شکلی کاملاَ هوشمندانه محافظت نماید . به دلیل تمام اتوماتیک بودن دستگاه لیپوماتیک احتمال آسیب عضلانی و پوستی در زمان انجام جراحی بسیارضعیف است و دقت جراح زیبایی و طریقه استفاده کاملا درست و اصولی از دستگاه لیپوماتیک نیز به این تحقق این امر کمک شایانی مینماید .

لیپوماتیک مناسب کدام قسمت هاست ؟ 

لیپوماتیک روش است درمانی که کمترین عوارض و بهترین بازدهی را دارد و می تواند راه حلی مناسب برای لاغری موضعی قسمت های مختلف بدن مانند شکم و پهلو ، ران ، بازو ،باسن وغبغب باشد .

استفاده از چربی به عنوان فیلر

پیکرتراشی با لیپوماتیک به گونه ای انجام میپذیرد که بدون آسیب رساندن به سلول های چربی ، آنرا از محل اتصال به پوست جدا و بافت چربی را سالم از زیر پوست خارج می نماید و دقیقا به همین علت است که میتوان بر خلاف سایر روش ها مجدداَ از این چربی برای تزریق به عنوان فیلر جهت برجسته سازی گونه ، پرکردن چروک های صورت ، گودی زیر چشم و برجسته و حجیم نمودن باسن و سینه متقاضی لیپوماتیک استفاده نمود .

سخن آخر

لیپوماتیک به علت کارایی فوق العاده و انعطاف پذیری بسیار بالا و سهولت در جراحی زیبایی لاغری موضعی و برتری نسبت به سایر دستگاه ها مثل لیپوساکشن، بادیجت و اولترازد…موجب شده که لیپوماتیک انتخاب اول بسیاری از جراحان زیبایی و  متخصصین لاغری گردد .

 

مزایای لیپوماتیک 

– بی حسی موضعی به جای بیهوشی کامل
– حداقل میزان درد و احساس کوفتگی بعد از عمل نسبت به سایر روش ها
– از دست دادن حداقل خون بدن
– نبود جای برش و بخیه
– دوره نقاهت بسیار کوتاه ( حداکثر یک هفته )
– نیاز نداشتن به بستری شدن
– حداقل میزان کبودی پوست
– لیفت پوست همزمان با تخیله چربی های بدن و امکان استفاده مجدد از چربی های تخلیه شده به عنوان فیلر

 

آیا این مطلب برای شما بوده است ؟
لیپوماتیک

عنوان مقاله: لیپوماتیک

شرح کوتاه: لیپوماتیک چیست ؟ و چگونه عمل میکند ؟لیپوماتیک روشی نوین ، مطمئن ، تثبیت شده و بی خطر جهت خارج نمودن حجم زیادی ازچربی های بدن به منظور بهبود و مطلوب نمودن فرم ظاهری بدن متقاضیان لاغری موضعی میباشد. لیپوماتیک با یک استفاده از یک موتور بادی که با هوای فشرده کار میکند راه اندازی می شود و حرکات سه گانه نوسان، چرخش و ارتعاش را برای لوله کانولا بوجود می آوردکه نتیجه این حرکت سه گانه دستگاه لیپوماتیک مسیری مارپیچ مانند با حدود ۶۵۰ ارتعاش در دقیقه و تبدیل بافت های چربی به تکه های بسیار ریز میباشد .عملکرد لیپوماتیک به این صورت که ابتدا سلول های چربی راشکسته و به آرامی از بدن خارج مینماید.

Publisher Logo:

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.33 (3 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)