ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

عمل جراحی شکم ابدومینوپلاستی 

ابدومینوپلاستی، عمل جراحی شکم (Tummy tuck surgery) که به آن تامی تاکنیز گفته می شود نوعی جراحی زیبایی است که بعد از خارج نمودن چربی های اضافه و  و برداشتن پوست اضافه حاصل از تخلیه شدن چربی های زیر پوست و کشیدن پوست ناحیه شکم جهت ایجاد شکمی با سطح صاف و هموار .

آیا ابدومینوپلاستی روش مناسبی برای لاغری است ؟

ابدومینوپلاستی به هیچ عنوان جایگزین روش های کاهش وزن مانند ورزش به حساب نمی آید و بهتر است متقاضیان عمل جراحی شکم ، نسبت به کاهش وزن خود از طریق رعایت رژیم غذایی و انجام ورزش مبادرت نموده باشندیک شکم صاف و ظاهری خوب خواسته مشترکی است که بسیاری از ما تلاش می کنیم به کمک ورزش و رژیم های غذایی وبدست آوریم ، ولی گاهی اوقات با هیچ کدام از این روش ها  به خواسته خود نمی رسیم ودرست همین جاست که  نقش جراحی زیبایی شکم بیش از پیش نمایان تر و مشهود می شود و  به کمک افراد متقاضی لاغری موضعی می شتابد . 

ابدومینوپلاستی مناسب چه افرادیست ؟

ابدومینوپلاستی برای مناسب تمام افراد چاق  نیست ! ابدومینوپلاستی معمولاً برای افرادی که دارای چربی اضافی در ناحیه شکم همراه با پوست آویزان  هستند ، انجام میشود . متقاضیان این جراحی میبایست از نظر جسمی در سلامت کامل باشند و مبتلا به امراض قلبی، دیابت یا آسم نباشند و دارای وزن ثابت  ، سابقه بارداری و زایمان داشته باشند و در آینده دیگر قصد بارداری نداشته باشند .

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.33 (3 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)